Zakupy kalendarza przed nowym rokiem

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok oraz nadchodzi okres wzmożonych przedświątecznych zakupów. To doskonały czas, by zacząć rozglądać się za własnym kalendarzem. Współczesny rynek zasypany jest ogromną ilością plannerów, kalendarzy stolikowych, z wyrywanymi kartkami, z reprodukcjami malarstwa wielkich mistrzów, zwierzakami czy pejzażami. Osobnym rodzajem są kalendarze książkowe, którymi posługują się wszyscy, którzy mają coś do zaplanowania i cenią sobie miejsce na notatki. Wybór takiego kalendarza wcale nie jest łatwy, gdyż wydawnictwa prześcigają się w pomysłach na takie druki okolicznościowe. Kalendarze książkowe wydają też pisarze oraz celebryci.

Zobacz: kalendarz personalizowany od Dekorak

Jeśli jednak nie podobają nam się propozycje domów wydawniczych można postarać się o kalendarz książkowy personalizowany. Kalendarz personalizowany można zamówić dla siebie lub przygotować na prezent dla bliskiej osoby. Kalendarze książkowe personalizowane cechuje duża indywidualizacja , staranne wykonanie i dbałość o każdy szczegół. Personalizuje się zazwyczaj okładkę wykonaną ze skóry. Eleganckie tłoczenia, własne imię lub ulubione motto może skłonić do częstego sięgania po taki przedmiot i pozwoli na usystematyzowanie i uporządkowanie wielu spraw.

Kalendarze książkowe personalizowane mogą mieć także własne zdjęcie na okładce, grafikę  i ulubiony cytat.

Wymiary kalendarzy

Najczęściej kalendarz personalizowany będzie formatu A5, dzięki czemu zmieści się w damskiej torebce i męskiej teczce. Jest a tyle mały, że można mieć go zawsze pod ręką, a jednocześnie na tyle duży, by zmieścić w środku wiele ważnych notatek, zapisać daty spotkań, urodzin, uroczystości, a także zaplanować każdy dzień. Taki kalendarz może stać się także niezobowiązującym prezentem dla współpracowników, nauczycieli i kolegów.

Oprócz kalendarzy książkowych ciekawym pomysłem są plannery, a także kalendarz personalizowany z wykorzystaniem własnych zdjęć. Któż nie chciałby mieć na ścianie ulubionego pejzażu, uchwyconego na wycieczce lub twarzy ukochanej osoby? Kalendarze książkowe personalizowane i kalendarz personalizowany ze zdjęć to idealny prezent dla ukochanych osób. Dziadkowie będą zachwyceni, mając na co dzień duże zdjęcia ukochanych wnuków, dzieci cieszyć będą się ze zdjęć wspólnych zabaw z rówieśnikami i rodzicami, przyjaciele patrząc na magiczne chwile spędzone razem będą utwierdzali się w przyjaźni.