Topper na tort weselny

W obecnych czasach na przyjęciach weselnych często stosowaną dekoracją jest topper na tort weselny. Topper jest to jedna z ozdób, którą można ozdobić tort weselny na organizowanym przez nas przyjęciu. Z całą pewnością każdy wie, że wniesienie tortu weselnego jest jednym z najbardziej kluczowych punktów całego przyjęcia, zaraz obok pierwszego tańca oraz oczepin.

Zobacz również: topper na tort weselny – Dekorak

Dlatego tak ważny jest wygląd samego tortu, a wiele par wie, z jaką trudnością przychodzi wybór smaku oraz wyglądu przyszłego tortu. Jednak obok wyboru idealnego smaku warto pomyśleć również o wyborze idealnej dekoracji. A z całą pewnością topper na tort weselny udoskonali każdą dekorację. Topper na tort weselny jest to zazwyczaj figurka lub tabliczka z określonym napisem, która zostaje umieszczone od góry na torcie. Wśród najczęściej wybieranych napisów są imiona Państwa Młodych, ich nazwisko, imiona wraz z nazwiskiem, data ślubu lub różnego rodzaju sentencje.

Wśród przykładowych sentencji można wymienić na przykład „Miłość jest słodka”, „Dziś zaczyna się nasza historia”, „Na zawsze razem”, czy też „Jesteśmy sobie przeznaczeni”. Topper na tort weselny może w bardzo prosty sposób dodać mu odrobiny elegancji, szyku, humoru czy po prostu sprawić, aby tort na sali podczas wielkiego wejścia był dużo bardziej widoczny dla gości oraz doskonale prezentował się na ślubnych fotografiach. Często oferowane toppery można zamawiać na indywidualne zamówienie. W tym przypadku sami wybieramy jego wzór oraz napis, który się na nim znajdzie. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie, ponieważ w tym przypadku można dostosować topper do wyglądu tortu oraz pozostałych dekoracji, które znajdują się na weselu.