Lgd 4033

LGD-4033 znany również pod nazwami Ligandrol, VK5211 czy Anabolicum ze względu na swoją aktywność i sposób działania został zaliczony do grupy SARMów i jest on selektywnym modulatorem receptora androgenowego. Środek został opracowany przez Ligand Pharmaceuticals.

Lgd 4033 jak stosować

Ligandrol jest stosowany przede wszystkim przez sportowców i kulturystów jako środek do utraty zbędnej masy tłuszczowej przy równoczesnym wzroście masy mięśniowej. Ze względu na to, że Ligandrol został opracowany między innymi do walki z osobami zmagającymi się z chorobą osteoporozy, jest również stosowany jako lek wzmacniający układ kostny. Lgd4033 również jest świetnym wspomagaczem hormonalnym dla osób w podeszłym wieku.
Podsumowując Ligandrol ma szerokie zastosowanie od utraty tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej, doping w sportach siłowych do rekompozycji, leczenia osteoporozy i hormonów osób w podeszłym wieku.

Zobacz także: Lgd-4033 dawkowanie – WXN Labs

Lgd-4033 dawkowanie

Należy brać dwie kapsułki 1-2 razy w zależności od efektów i stażu
4-5 mg to w pełni bezpieczna i dająca gwarancję skuteczności dawka, polecana dla osób zaczynających korzystanie z Ligandrolem.
8-10 mg jest dawką dla osób, które już jakiś czas korzystają z suplementacji i chcą podkręcić swoje wyniki poprzez zwiększenie skuteczności działania GD-4033

Niektóre osoby przekraczają tą dawkę i choć nie są udokumentowane przypadki negatywnego oddziaływania, nie zaleca się przekraczać ilości 5 kapsułek na dobę.
Lgd-4033 ma 24-36 godzinny okres półtrwania.

Bardzo ważne jest by korzystając z tego suplementu pamiętać o odpowiedniej ilości zapotrzebowania kalorycznego oraz dostarczaniu wystarczającej ilości protein do organizmu.

Lgd 4033 efekty

Jest to najsilniejszy SARM na rynku i jego działanie jest porównywalne do działania sterydów anabolicznych – inicjuje procesy anaboliczne.
Buduje masę ciała przy redukcji masy tłuszczowej, rekompozycuje masę ciała i powoduje silne nabicie mięśni, zwiększa siłę fizyczną i znacząco wpływa na wytrzymałość i siłę kości. Również pozytywnie wpływa na tkanki miękkie takie jak wiązadła czy ścięgna wzmacniając je i zwiększając ich wytrzymałość.

Ligandrol nie zawiera grupy metylowej, nie konwertuje do dihydrotestosteronu, wykazuje również działanie antykataboliczne. Badania nie wykazały żadnego negatywnego wpływu na organizm.