Ciekawe wakacje na jachtach w Chorwacji

Chorwacja to jedno z najbardziej popularnych wakacyjnych miejsc dla Polaków. Do Chorwacji można pojechać nawet samochodem, zabierając ze sobą dzieci lub paczkę przyjaciół. Kraj jest niezwykle piękny, ludzie sympatyczni, a ceny mimo wszystko wciąż niższe niż na przykład w Hiszpanii. To właśnie ceny są też zdecydowanie bardziej atrakcyjne, jeżeli ktoś pragnie spędzić wakacje na wodzie. Czarter jachtów Chorwacja jest często poszukiwaną usługą, bo wakacje spędzone w ten sposób to fantastyczna opcja.

Czarter jachtów Chorwacja

Czarter jachtów w Chorwacji to zdecydowanie przystępna cenowo opcja niż na przykład czarter jachtów we Włoszech czy Hiszpanii. W Chorwacji jest gdzie pływać – przepiękne wody Adriatyku, cudowna linia brzegowa oraz mnóstwo wysp, z urokliwymi małymi portami, do których można zawijać każdego dnia. Wakacje na wodzie to możliwość spędzenia czasu w sposób atrakcyjny, to opcja dla osób chcących odrobinę lepiej poznać Chorwacja, jej różnorodność. Tylko wynajmując Łódź można każdego dnia przybijać do innego portu, poznając tak naprawdę urokliwe miasteczka na pięknych chorwackich wyspach.

Czarter jachtów Chorwacja – finanse

Wynajem jachtów najczęściej dotyczy całego pełnego tygodnia, z reguły łodzie wynajmuje się od soboty do soboty. Można spędzić czas na łodzi wraz z grupą przyjaciół lub rodziną – w zależności od jej wielkości i liczby kajut, można wybrać się mniejszą lub większą paczką. Wynajem łodzi to opcja na noclegi – zatem nie trzeba już organizować innego miejsca do spania, bo przez tydzień lub dwa hotelem staje się dla nas jacht. Komfortowo urządzone jachty pozwalają na wygodne życie na łodzi, chociaż oczywiście można też wpływać do portu, aby tam zjeść coś, czy nawet nocować. Z reguły jednak mało osób korzysta z tej opcji, starając się spędzać jak najwięcej czasu na łodzi. Wraz z wynajęciem łodzi wynajmuje się też opiekę skipera, czyli inaczej mówiąc kapitana. To dlatego właśnie nawet nad nie doświadczoną załogą czuwa ktoś, kto na obsłudze łodzi zna się perfekcyjnie.